هیچکس با اعتماد بنفس بی اندازه به دنیا نمی آید. اگر به نظر میرسد کسی اعتماد بنفس باورنکردنی دارد، به دلیل این است که سالها روی آن کار کرده است. اعتماد بنفس چیزی ست که باید آن را یاد بگیرید چون جهان چالش برانگیز تجارت و بطور کلی زندگی میتواند آن را از بین ببرد. راه انداختن یک کسب و کار موفق، نیاز به یک اعتماد بنفس بالا در توانایی هایتان، برای غلبه بر موانع دارد.

1-خودتان را همانگونه که میخواهید باشید تصور کنید

همانگونه که Napoleon Hill گفته است: هرچیزی که ذهنتان تصور میکند و باورداشته باشد، میتواند به دست آید. تجسم کردن تکنیکی است که یک تصویر از خودتان میبینید و در ذهنتان به آن افتخار میکنید. هنگامی که ما اعتماد بنفس پایینی داشته باشیم، یک احساس ضعیفی نسبت به خودمان داریم که اغلب نادرست است. تمرین کنید که یک تجسم فوق العاده ای از خودتان داشته باشید تا به اهدافتان برسید. اما دقت کنید که شالوده ی اعتماد به نفس حقیقی بر پایه ی واقعیت ها بنا شده است. برای اینکه بتوانید اعتماد به نفستان را بالا ببرید، باید ارزیابی دقیق و صادقانه ای از خود و توانایی هایتان داشته باشید. اگر هنوز نقاط ضعفی در شما وجود دارد، برای بهبود آنها برنامه ریزی و راهی پیدا کنید تا اثرات منفی شان را به حداقل برسانید. به خاطر داشته باشید بی توجهی نسبت به نقاط ضعف و یا نقطه ی قوت نشان دادن آنها، هیچ کمکی به از بین بردنشان نخواهد کرد. به همین ترتیب، داشتن درک درست از توانایی ها می تواند انتقادات یا بازخورد های منفی را کاهش و به شما اعتماد به نفس بیشتری بدهد.

2-خودتان را باور داشته باشید

ما تمایل داریم که بر طبق تصویر ذهنی خودمان، رفتار کنیم. ترفند ایجاد تغییرات بلند مدت، تغییر دید نسبت به خودتان است. تایید کردن خودمان اظهارات مثبتی ست که ما در مورد خودمان میگوییم. اگر این را با صدای بلند-به صورتی که خودتان صدای خود را بشنوید- بگویید تاثیر بیشتری دارد. چیزی که ما دائما به خودمان میگوییم به یک باور در ما تبدیل میشود. برای مثال اگر از اندام خودتان بیزارید، تمرین کنید که جلوی آینه از اندامتان تعریف کنید و آن را دوست داشته باشید.

برای اینکه مغزتان، اظهارات مثبت شما در مورد خودتان را سریعتر بپذیرد از خودتان سوال بپرسید؛ مثلا بگویید چرا من در معاملات، عملکرد بسیار خوبی دارم؟ بجای اینکه بگویید من در انجام معاملات خوب هستم. مغز ما دراینحالت به دنبال یافتن پاسخ برای این سوال میگردد، بدون اینکه آنالیز کند که این سوال معتبری ست یانه.

.

برای مطالعه ادامه متن، لینک زیر را در مرورگر خود باز نمایید:

10 تا از مهم ترین راههای افزایش اعتماد بنفس

10 تا از مهم ترین راههای افزایش اعتماد بنفس (تحقیقات 2019)

10 تا از مهم ترین راههای افزایش اعتماد بنفس در جوانان و نوجوانان (جدیدترین تحقیقات)

15 تا از مهم ترین راههای رسیدن به خودباوری طبق جدیدترین تحقیقات روز دنیا

چگونه اعتماد به نفس خود را در کمتر از 10 روز بالا ببریم؟ (جدیدترین تحقیقات دنیا)

خودتان ,بنفس ,یک ,داشته ,اینکه ,خودمان ,اعتماد بنفس ,داشته باشید ,خودتان را ,کنید که ,آن را ,راههای افزایش اعتماد ,ترین راههای افزایش

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ariamusic2020 باز باران کاپیتان کلیپ fakhtehavaye اخبار جامع تکنولوژی و موبایل «اتاق گوشواره» طرفداران بازی محبوب red dead redemption kohgiluyehvaboyerahmadhotels لبخند ماه filero